Opłaty

Prywatna szkoła podstawowa w Warszawie – cena

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną, którą zapewnia nasza Prywatna Szkoła Podstawowa w Warszawie. Cena nauki jest stała i identyczna dla każdego ucznia. Dokładne koszty nauki w naszej placówce znajdą Państwo poniżej.

  • 1400 zł — opłata wpisowa bezzwrotna, pobierana jednorazowo podczas przyjmowania dziecka do placówki;
  • 1400 zł — czesne za każdy miesiąc nauki, opłata ta jest pobierana przez okres 10 miesięcy od września do czerwca włącznie.

Nasza prywatna szkoła podstawowa w Warszawie – dodatkowe informacje o cenach

Dyrektor placówki w przypadku wydanie pozytywnej opinii organów prowadzących szkołę może wydać decyzję związaną z indywidualnymi kosztami nauki. Są to jednak wyjątkowe sytuacje, a każda z nich jest wnikliwe rozpatrywana.

Zajęcia dodatkowe, takie jak robotyka czy kącik kulinarny są dodatkowo płatne. O ich cenie rodzice zostają poinformowani przed rozpoczęciem roku szkolnego. Zajęcia są nieobowiązkowe i przeznaczone wyłącznie dla zainteresowanych uczniów.

Jak dokonać płatności za szkołę?

Opłaty należy realizować na konto szkoły:

30 1090 1014 0000 0001 4399 3565 -Santander Bank Polska

Bartosz Przygoda Edukacja
01-929 Warszawa ul. Conrada 7

W tytule przelewu należy podać dane ucznia, który uczęszcza do szkoły oraz informację dotyczącą tego, za jaki konkretny miesiąc jest opłacane czesne. W razie jakichkolwiek wątpliwości dotyczących płatności czy innych kwestii zachęcamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub odwiedzenia naszej placówki. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania.