Rozpoczęcie roku szkolengo 2021/2022

Drodzy Rodzice,

Witamy serdecznie Wszystkich w Nowym Roku Szkolnym 2021/2022 a niektórych w nowej szkole 🙂
Mamy nadzieję, że wszyscy zasłużenie odpoczęli i z nową energią wracamy do nauki w naszej w szkole.

Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2021/22 odbędzie się 1 września 2021 o godzinie 12.00 w szkole na Bajana 26K dla wszystkich klas. Po krótkiej części oficjalnej, uczniowie przejdą do swoich klas z wychowawcami, gdzie otrzymają plan lekcji i najważniejsze informacje.Od dnia 2 września uczniowie klasy 8 uczęszczać będą do szkoły na ul. Conrada 7, gdzie czeka na nich już miejsce.
W pierwszym semestrze obowiązki wicedyrektora sprawować będzie pani Iza Gradowska a egzaminami domowymi, czyli ich zaplanowaniem, organizacją, materiałem i projektami zajmować się będzie wraz z nauczycielami pan Roman Baraniok.
Pod koniec miesiąca września odbędzie się spotkanie z rodzicami, o czym poinformujemy Państwa drogą mailową.

Z Poważaniem